Vítejte na stránkách Rybářského svazu Hulice

 
 
Seznamte se s rybářským řádem.Pro oživení paměti.Nebo pro ty kteří tápou.
 
Dodatek k revírům pro rok 2024-2025.
 

 
Na členské schůzi do diskuze přihlásil pan Robert Petřina, že by v Hulicích na rybníce pod hospodou uspořádal dětský rybářský den a hledá pomocníky , kteří by měli  zájem mu stímto dětským dnem pomoci. Zájemci o tuto pomoc volejte na telefon 776040982.
 
MO Hulice upozorňuje své členy že zdůvodu různých důchodů a odchodů do důchodu, nebylo již možné v risu kontrolovat zrušeni povinosti odpracovat brigády.Proto se na členské schůzi dne 17.2.2024 odhlasovalo zastřešení brigád od 65ti let.V praxi to znamená , že kdo dovrší v roce 2024 65ti let.Příští rok při koupi povolenky již nebude brigády platit.
 
Upozornění. Zasílání notifikací není spojeno s rybářským systémem RIS. Takže i když jste zadaly svůj e mail při koupi povolenky notifikace Vám pokud se zde na webu nezaregistrujete chodit nebudou.!!!
Registrace je v okénku na pravé straně tohoto webu.
 

 


Nabidka je platná do odvolání.

Spravce web stránek mocrsHulice hledá spolupracovníka pro správu a tvorbu nových webových stránek, rybáři Hulice.Stránky jak webhosting tak doména jsou založeny na endoře.Přechod na nové stránky bude trvat cca 2 roky. Letos tvorba nových stránek a ladění.Příští rok souběch s dočasnými stránky, pak  plný přechod na nový web.

Nový spolupracovník se bude podílet na vytvoření stránek a později převezme administraci webových stránek , emailu a všeho co se bude digitalizace týkat.Více při osobním jednání.

Odměna je že budou přiznány hodiny jako odpracované brigády.

Podminky :

  1. Hlavní je že musí být členem mo rybáři hulice.Znalost wordpressu  (stránky pojedou na něm) .Není podmínkou

  2. Zodpovědnost

  3. Dojezd do Hulic, bude se občas zučastnovat vyborových schůzí

  4. Flexibilita. Vkládání obsahu podle požadavku co nejdříve.

  5. Další požadavky při ustním jednání.

  6. Zájemci pište na email :  mocrshulice@seznam.cz

Do předmětu pište:  web

 
 
 
Brigády 2024:
na němčicích revír 411105.Jsou 
vyhlašeny jarní brigády a pokud má někdo 
zájem zavolejte na telefon 723919146 p. Přibyl
a dohodněte si termín.Volejte mezi 17 až 19 hodin.
Dále je možné si dohodnout  Jarní brigádu na posekání a shrabání trávy kolem rybníka v Hulicích .Zájemci ať se přihlásí p.Přibylovi na telefonu 723 919 246. Posekání je však podmíněno vlastní technikou a odvezení trávy pak do kontejneru.
Volejte mezi 17 až 19 hodin.
Pro členy MOHulice. Pokud chcete dostávat informace co nejrychleji, zaregistrujte se. Registrace je zde na uvodní stránce v pravo. Zadáváte pouze jmeno a Váš e-mail.  Jiné informace od Vás nepožadujeme. Tato komunikace je v dnešní době opravdu nezbytná. Děkujeme za pochopení. Tato zpráva je jen pro členy, kteří se dosud neregistrovaly. Pro ty, kteří jsou již registrovaní se nic nemění.
Pokud si nepamatujete zda jste již registrovaly zaregistrujte se znovu. Děkuji.
Pokud však jste zaregistrovaný a přesto notifikační email nedostáváte,zkontrolujte složku spam.Je možné že z duvodu nastavení vaší emailové schranky padají některé emaily do spamu.Pokud se tak stane,klepněte a email a označte ho není spam..
S pozdravem admin.
 

 


 


 
 
 
 
 

Uvod byl přesunut do složky uřední deska