Vítejte na stránkách Rybářského svazu Hulice

 
Vázení rybáři.MoHulice Vám všem přeje sťastné vánoční svátky, krásný a beztarostný nový rok 2024

 

Ceník povolenek na rok 2024.

www.rybsvaz.cz/beta/index.php/legislativa/ceny

 

Informace pro členy MO Hulice !

Z důvodu povinného přechodu na Rybářský informační systém (RIS), upozorňujeme s předstihem že je povinnost odevzdání povolenky do 15 ledna 2024.

Dále z důvodu zadávání a doplnování udajů do RISU, dojde ke zpomalení výdeje povolenek. Budem muset editovat každého člena vzlášť. Dále je nutností při prodeji doložit nejen rybářsky lístek a členskou legitimaci, ale také pokud máte průkaz studenta ,ZTP, ZTP/P. Bez těchto dokladů Vám nebudeme moci uplatnit slevy na povolenky , nebo osvobození od brigád, pokud na ně bude nějaký nárok. Dále se již nebude vylepovat členská známka. Bude nahrazena razítkem.

Další informace budete dostávat , tak jak budou schvalovány a to jak tady na webu tak pokud máte registraci tak do e-mailu.

Pokud jste se ještě neregistrovaly tak registrační formulář je v pravo na stránkách webu.Vyplnuje se jen vaše jméno a e-mail.

 

Nabidka je platná do odvolání.

Spravce web stránek mocrsHulice hledá spolupracovníka pro správu a tvorbu nových webových stránek, rybáři Hulice.Stránky jak webhosting tak doména jsou založeny na endoře.Přechod na nové stránky bude trvat cca 2 roky. Letos tvorba nových stránek a ladění.Příští rok souběch s dočasnými stránky, pak  plný přechod na nový web.

Nový spolupracovník se bude podílet na vytvoření stránek a později převezme administraci webových stránek , emailu a všeho co se bude digitalizace týkat.Více při osobním jednání.

Odměna je že budou přiznány hodiny jako odpracované brigády.

Podminky :

  1. Hlavní je že musí být členem mo rybáři hulice.Znalost wordpressu  (stránky pojedou na něm) .Není podmínkou

  2. Zodpovědnost

  3. Dojezd do Hulic, bude se občas zučastnovat vyborových schůzí

  4. Flexibilita. Vkládání obsahu podle požadavku co nejdříve.

  5. Další požadavky při ustním jednání.

  6. Zájemci pište na email :  mocrshulice@seznam.cz

Do předmětu pište:  web

 
 
 
Brigády 2023:
na němčicích revír 411105.Jsou 
vyhlašeny jarní brigády a pokud má někdo 
zájem zavolejte na telefon 723919146 p. Přibyl
a dohodněte si termín.Volejte mezi 17 až 19 hodin.
Dále je možné si dohodnout  brigádu na posekání a shrabání trávy kolem rybníka v Hulicích .Zájemci ať se přihlásí p.Přibylovi na telefonu 723 919 246. Posekání je však podmíněno vlastní technikou a odvezení trávy pak do kontejneru.
Volejte mezi 17 až 19 hodin.
 

 

 

 
 
Nový rybářský system RIS , co to bude znamenat pro rybáře.
 
 
 

 

Pro členy MOHulice. Pokud chcete dostávat informace co nejrychleji, zaregistrujte se. Registrace je zde na uvodní stránce v pravo. Zadáváte pouze jmeno a Váš e-mail.  Jiné informace od Vás nepožadujeme. Tato komunikace je v dnešní době opravdu nezbytná. Děkujeme za pochopení. Tato zpráva je jen pro členy, kteří se dosud neregistrovaly. Pro ty, kteří jsou již registrovaní se nic nemění.
Dále prosím sdělte svým kolegum a známím,  kteří sou členy MO,  aby se zaregistrovaly pokud jestě nejsou zaregistrovaní. Pokud si nepamatujete zda jste již registrovaly zaregistrujte se znovu. Děkuji.
Pokud však jste zaregistrovaný a přesto notifikační email nedostáváte,zkontrolujte složku spam.Je možné že z duvodu nastavení vaší emailové schranky padají některé emaily do spamu.Pokud se tak stane,klepněte a email a označte ho není spam..
S pozdravem admin.
 

 

Vážení rybáři,od 1.1.2022 jsou nové podmínky odebrání rybářské povolenky při přestupku:
 
A  sazebník kárných opatření:

 

 

Dodatek k revírům 2022

Dodatek č.1.docx (14941)

 

 

 
MoHulice sděluje že došlo k osazení cedulí od, kam chytat na revíru 411101 Želivka 1  viz. příloha.
 
 
 
 
 
 
 

Uvod byl přesunut do složky uřední deska